Irena Wojtanowska

• Data urodzin: 05 maja, 1976
  • Choroba: porażenie kończyn dolnych, porażenie czterokończynowe, róża, obrzęk limfatyczny
  • Cel: zakup nowego wózka z napędem elektrycznym

Irena urodziła się z urazem kręgosłupa , czego wynikiem jest porażenie kończyn dolnych i górnych. Ponadto, od 20 lat boryka się z nawracającą się różą i obrzękami limfatycznymi , poruszanie się jest możliwe tylko przy pomocy wózka inwalidzkiego.

Prywatnie jest szczęśliwą żoną i matką dwóch wspaniałych synów oraz opiekunką niepełnosprawnej, dorosłej już Kasi dla której wraz z mężem przez lata byli rodziną zastępczą.

Pomimo wszelkich trudności rodzina stara sobie radzić, obydwoje małżonków pracuje, aby móc opłacić wszystkie zobowiązania, jednak mimo wszelkich starań niektóre potrzeby są niemożliwe do spełnienia. Obecnie jedną z nich jest zakup nowego wózka z napędem elektrycznym, którego koszt to ok. 20 000 złotych. Ten dotychczasowy jest już niefunkcjonalny i bardzo wyeksploatowany, często w czasie jazdy odmawia posłuszeństwa. Ze względu na całodzienne poruszanie się na wózku, sprzęt powinien być komfortowy i ergonomiczny, by nie odczuwać niedogodności i uciążliwości.

Bardzo prosimy o pomoc.