Model.Name

Ambasador w organizacji charytatywnej pełni niezwykle istotną rolę, będąc nie tylko wsparciem, lecz także kluczowym elementem budowania autentyczności działań fundacji. Dzięki ich zaangażowaniu i współpracy, misja charytatywna staje się bardziej wiarygodna i zyskuje większe uznanie w oczach społeczeństwa. Ambasadorowie pełnią rolę nie tylko reprezentacyjną, lecz również edukacyjną, przybliżając cele i wartości fundacji szerszej publiczności.

To właśnie poprzez zaufanie i życzliwość Ambasadorów, organizacja charytatywna może skuteczniej angażować społeczność w swoje inicjatywy. Ich osobiste zaangażowanie inspiruje innych do aktywnego udziału w działaniach dobroczynnych, co przyczynia się do zwiększenia skali pomocy i wpływu fundacji.

Dlatego pragniemy serdecznie podziękować naszym wspaniałym Ambasadorom za ich bezinteresowne zaangażowanie, nieustające wsparcie oraz oddanie sprawie charytatywnej. Jesteście nie tylko reprezentantami naszej organizacji, ale także inspiracją dla innych, pokazując, że razem możemy zdziałać naprawdę wielkie rzeczy. Dobrze, że jesteście częścią naszej misji!

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska, urodzona 7 kwietnia 1978 roku w Mikołowie, polska aktorka, piosenkarka i producentka telewizyjna. Zdobyła popularność dzięki swojej wszechstronnej karierze w świecie rozrywki.

Jako aktorka, Anna Dereszowska zagrała w wielu polskich filmach i serialach, zdobywając uznanie zarówno w produkcjach komediowych, jak i dramatycznych. Jej talent sceniczy znalazł odzwierciedlenie zarówno w teatrze, jak i na ekranie.

W świecie muzycznym Dereszowska również pozostawiła swoje ślady. W 2005 roku wydała album zatytułowany "Odlotowe agentki" we współpracy z koleżankami z programu "Agentki". Poza aktorstwem i muzyką, Anna Dereszowska angażuje się również w działalność charytatywną, co dodatkowo podkreśla jej zaangażowanie społeczne.

Od kilku lat wspiera nasze działania i kibicuje każdemu podopiecznemu!

Zespół CARRANTUOHILL

Grupa CARRANTUOHILL istnieje od 1987 roku. Wykonuje zarówno tradycyjną muzykę celtycką rodem z Irlandii i Szkocji, jak i własne opracowania aranżacyjne oparte na “celtyckich korzeniach”.  Wykorzystuje przy tym bardzo stylowe instrumentarium (skrzypce, uilleann pipes, bouzuki, cittern, bodhran, flety, tin whistles, akordeon, mandolina, gitara akustyczna) poszerzając brzmienie o instrumenty perkusyjne, klawiszowe oraz gitarę basową.

CARRANTUOHILL wielokrotnie gościł w IRLANDII. W 1994 roku jako uczestnik warsztatów muzycznych South Sligo Summer School w Sligo, prowadzonych przez najlepszych znawców i wykonawców muzyki irlandzkiej. Później kolejno w 1997, 1999 i 2004 roku koncertując m.in. na jednym z największych irlandzkich festiwali – “Cork Folk Festival” oraz w słynnym “Fox`s Pubie” czy też w “St`Anns Church” w Dublinie. Irlandzkie koncerty Carrantuohill odbywały się również w Galway oraz w lipcu 2005 roku na jednym z największych – festiwalu “Dancing with Lunasa” w malowniczym zamku w Kinnitty. W Irlandii powstawały też liczne teledyski zespołu.
Polscy artyści, z którymi CARRANTUOHILL dotąd realizował wspólne projekty: Anna Maria JOPEK, Anita LIPNICKA, FIOLKA Najdenowicz, Stanisław SOJKA, Paweł KUKIZ, Kuba BADACH, Robert KASPRZYCKI, Urszula DUDZIAK, Wojciech KAROLAK, Tomasz SZUKALSKI, Marek RADULI, Krzysztof ŚCIERAŃSKI, Bernard MASELI, Zespół Pieśni i Tańca ŚLĄSK.

Od wielu lat wspierają nasze działania i angażują się w akcje charytatywne na rzecz naszych podopiecznych.