Grzegorz Gowin

• Data urodzin: 08 stycznia, 1993
  • Choroba: Przewlekła białaczka szpikowa (CML), choroba Przeszczep przeciw Gospodarzowi-Graft versus Host Disease, zaćma oczu, jaskra, zakrzepice żył trzewnych, jałowa martwica głowy kości udowej w obu kolanach i lewym stawie biodrowym.
  • Cel: Pomoc finansowa i 1,5%

Grzegorz to młody człowiek z planami na całe życie.

W 2010 roku zachorował na przewlekłą białaczkę szpikową(CML). Po udanym przeszczepie w 2011 roku sprawa się skomplikowała z powodu wystąpienia u Niego reakcji tzw. Przeszczep Przeciw Gospodarzowi (Graft versus Host Diseases). W czasie długiego leczenia Grześ uczył się i studiował. Pragnieniem Jego jest normalnie żyć i pracować, aby było to możliwe musi doprowadzić swój organizm do porządku.

Z powodu jego choroby i przyjmowania przewlekle mocnych leków wykryto u Grzegorza jałową martwicę głowy kości udowej i czeka Go znów operacja wszczepienia endoprotezy prawego kolana i długa rehabilitacja.
W przyszłości będzie konieczne wstawienie endoprotezy w drugim kolanie i lewym biodrze. Oprócz tego wszystkiego niedawno przeszedł operację zatok, przy okazji której zostało usunięte Mu parę zębów dlatego będzie Grzegorza w wkrótce czekać kolejne kosztowne leczenie stomatologiczne.

Na co dzień ponosi już wydatki związane z zakupem leków, wizyt u specjalistów, dlatego koszty w/w leczenia przekraczają możliwości finansowe Grzegorza, stąd prośba o pomoc.