Model.Name

Odwiedziny Janka Suchonia

Opublikowano: sobota, 06 stycznia, 2024

Wczoraj w fundacji odwiedzili nas wyjątkowi goście – Janek Suchoń wraz z tatą! Razem spędziliśmy miło czas, rozmawiając o postępach chłopaka oraz planach na 2024 rok.

Janek, cierpi na rzadką, genetyczną chorobę Niemanna-Picka typu C, nazywaną potocznie „dziecięcym Alzheimerem”. Obecnie przyjmuje lek z substancją czynną miglustat, niestety w Polsce nieobjęty refundacją, jednak przynoszący zatrzymanie postępu choroby. Cała historia choroby Janka jest dostępna na naszej stronie internetowej.

Chcielibyśmy Was serdecznie zachęcić do przekazania 1,5% podatku na cel szczegółowy związany z Jankiem. Wasze wsparcie może okazać się kluczowe w zapewnieniu chłopakowi oraz innym podopiecznym szansy na lepsze jutro.

Więcej szczegółów dotyczących przekazywania 1,5% podatku znajdziecie w zakładce podaruj 1,5%, gdzie dostępne jest darmowe oprogramowanie do rozliczania podatku PIT.