Model.Name

Dzięki schodowłazowi i podnośnikowi Wojtek po dwóch latach wyszedł z domu! Dziękujemy!

Opublikowano: wtorek, 23 lipca, 2019

Dzięki podnośnikowi i schodołazowi Wojtek po 2 latach mógł wyjść z domu!

Mama Wojtka Szruby przesyła podziękowania:

"Z całego serca chciałam bardzo podziękować Fundacji Stonoga oraz wszystkim darczyńcom, który wspierali i nadal wspierają naszą wieloletnią już walkę o zdrowie i w miarę normalne życie Wojtka. Dzięki Państwa wsparciu, mogliśmy zakupić podnośnik i schodołaz, które w końcu umożliwią Wojtusiowi wyjście z domu, uwolnią go z tych 4 ścian, które nie opuszczał niemal od 2 lat i pozwolą na nowo cieszyć się wspólnymi spacerami, pobytem wśród ludzi. To ciężka choroba, która zabrała nam męża i ojca, zatrzymała w ostatnim czasie Wojtka w domu na tak długo. Teraz, dzięki Państwa sercom pojawiła się nadzieja, szansa na odrobinę radości i szczęścia dla mnie, ale przede wszystkim dla Wojtusia. Dziękujemy! "