Krystyna Wajda

• Data urodzin: 13 czerwca, 1956
  • Choroba: Porażenie czterokończynowe
  • Cel: 1,5% z przeznaczeniem na rehabilitację

Witam wszystkich, nazywam się Krystyna Wajda mam 66 lat. W dniu 22 stycznia 2022 roku uległam wypadkowi. Podczas sprzątania klatki schodowej spadłam ze schodów, w wyniku czego zostały uszkodzone kręgi szyjne. Po operacji lekarz poinformował mnie, że mam porażenie czterokończynowe, jest to rodzaj paraliżu, który obejmuje wszystkie kończyny i jest nieodwracalny.
Po długich miesiącach pobytu w szpitalu wróciłam do domu, gdzie opiekuje się mną mąż.

Po roku rehabilitacji w warunkach domowych, praktycznie nie ma żadnej poprawy. Cały czas jestem osobą leżącą, która bez pomocy innych nie jest w stanie przetrwać.

Bez wsparcia prywatnych ośrodków rehabilitacyjnych oraz prywatnej rehabilitacji w domu szanse na powrót do zdrowia są bardzo małe.

Bardzo chciałabym choć na chwilę opuścić mieszkanie, by móc przebywać na świeżym powietrzu. Marzę o tym, by móc usiąść na wózku inwalidzkim i choć trochę wspomóc męża i rodzinę w codziennych obowiązkach.

Zebrane środki w pełni zostaną przekazane na rehabilitację.

Za każda pomoc serdecznie dziękuję.