XVII Mikołowski Bieg Uliczny im. Henryka Biskupiaka

Opublikowano: poniedziałek, 30 września, 2019

W sobotę 28 września odbyła się siedemnasta edycja Mikołowskiego Biegu Ulicznego oraz trzecia odsłona biegu Mikołów na "szóstkę". Zawodnicy zmagali się na dystansach 6 km i 10 km, wcześniej odbyły się biegi dla dzieci.
Podczas wydarzenia odbyła się charytatywna akcja biegowa "Biegnę dla Wiktorii", dzięki której Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla naszej podopiecznej Wiktorii Jasińskiej 5.000 złotych. Dziękujemy serdecznie wszystkim biegaczom za zaangażowanie i Wasz wkład. Nie zabrakło naszego fundacyjnego akcentu, dzielnie nas reprezentował nasz Prezes - Sebastian Chmura.

Gorąco dziękujemy Dyrektorowi mikołowskiego oddziału Banku PKO Bank Polski Panu Pawłowi Sobierajowi oraz Panu Wojciechowi Tkacz - Dyrektorowi MOSiR Mikołów.